Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

 • 15,00 € - 1 924,00 €

Suvirinimo įranga

Profesionalas, pradedantysis ar namų ūkyje besidarbuojantis meistras – kokybiški suvirinimo aparatai ir nepriekaištingas aptarnavimas kiekvienam.

Suvirinimo aparatai tiesiai iš gamintojo sulydys aliuminį, plieną, žalvarį ir kitus jums reikalingus metalus. Išsirinkite prietaisą darbams pramonėje, statyboje, buityje – įsidėkite prekę į krepšelį, o jūsų užsakymą pradėsime vykdyti dar tą pačią dieną.

Turite klausimų? Tiesiog spustelėkite užklausos mygtuką prie jus dominančios prekės ir mes netrukus susisieksime.

Mūsų komandoje dirba meistrai, kurie apie parduodamą techniką – žino viską, tad jūs galite būti tikri, kad gausite tik patikimą informaciją ir atsakymus į jums kylančius klausimus.

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Įrankiai internetu

Užsisakyti reikiamą įrankį internetu itin paprasta. Mūsų parduotuvėje rasite ne tik suvirinimo įrangą, tačiau ir platų asortimentą kitų darbui skirtų įrankių.

meistras – meistrui
GARANTUOJAME PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS ĮRANKIUS

skubu, sugedo, nėra laiko?
DURIS ATVERIAME, TELEFONU ATSILIEPIAME, KAI JUMS LABIAUSIAI REIKIA

su mumis paprasta
GARANTINIS REMONTAS? PRIĖMĖME, PATAISĖME, GRĄŽINOME – IR JOKIOS BIUROKRATIJOS.

įranga, dalys, remontas
KLIENTAI PASITIKI KOKYBIŠKAIS METAI IŠ METŲ TARNAUJANČIAIS ĮRANKIAIS

Kaip išsirinkti suvirinimo įrangą?

Suvirinimo aparatų pasiūla yra didelė, todėl įsigyti tinkamą įrankį gali būti sudėtinga. Pirmiausia, pasirinkti virinimo metodą, o tuomet žinosite ir koks įrankis jums reikalingas.

Virinimo metodas MMA

MMA – angl., Manual Metal Arc, arba rankinis lankinio suvirinimo būdas yra vienas populiariausių suvirinimo metodų. Jis skirtas virinti storo metalo konstrukcijas. MMA įrenginius dažniau renkasi profesionalai, nes jais naudotis reikalingi įgūdžiai.

MMA suvirinimo metodo privalumai:

 • MMA suvirinimo aparatai yra santykinai nebrangūs,
 • įrangą galima naudoti buityje,
 • suformuojamos stiprios suvirinimo siūlės,
 • puikiai tinka labai storiems metalams virinti,
 • tinka statyboje, sunkiosios įrangos remontui,
 • galima virinti net ir blogomis oro sąlygomis.

MIG/MAG

MIG (angl., Metal Inert Gas, liet., – suvirinimas inertinėmis dujomis) bei MAG (angl., Metal Active Gas, liet., – suvirinimas aktyviosiomis dujomis) aparatai dar kitaip vadinami pusiau automatiniais arba pusautomačiais. MIG labiau tinka spalvotiesiems metalams, pavyzdžiui, aliuminiui, žalvariui ir variui.

MAG – juodiesiems metalams, pvz., plienui ir geležiai. MIG/MAG suvirinimo įrenginiai yra itin populiarūs, nes jais gali naudotis tiek profesionalai, tiek pradedantieji.

MIG/MAG suvirinimo metodo privalumai:

 • paprasta naudoti,
 • suvirinimo siūlės nereikalauja apdirbimo ir nepalieka šlako,
 • didelis suvirinimo greitis,
 • galima nepertraukiamai formuoti ilgas suvirinimo siūles.

TIG

TIG – Tungsten Inert Gas, arba liet. – suvirinimas volframo inertinėmis dujomis. Šis metodas yra sudėtingiausias, o aparatai yra brangiausi, todėl TIG suvirinimo aparatus turėtų rinktis profesionalai.

TIG suvirinimo metodo privalumai:

 • preciziškos ir aukštos kokybės siūlės,
 • tinka ploniems metalams virinti,
 • neišskiria šlako, todėl tinka atvejais, kai suvirinimo procesas reikalauja švaros ir aukštos kokybės,
 • puikiai tinka automobilių kėbulų, motociklų ir kitiems suvirinimo darbams,
 • platus suvirinimui tinkamų metalų spektras.

Galingumas

Renkantis suvirinimo aparatą, taip pat svarbu atsižvelgti ir į jo galingumą. Galingumą nusako aparato fazės. Jie gali būti vienfaziai arba trifaziai. Kuo dažniau suvirinimo aparatą naudosite ir kuo sudėtingesnius suvirinimo darbus atliksite, tuo galingesnio aparato jums prireiks.

Vienfaziai suvirinimo aparatai. Šie suvirinimo aparatai yra silpnesni, mobilūs ir patogūs. Jie puikiai tinka nedideliems suvirinimo darbams, todėl juos geriausia naudoti buityje.

Trifaziai suvirinimo aparatai. Šie aparatai dažniausiai naudojami gamyboje bei pramonėje. Jų galingumas yra itin didelis, todėl sudėtingus suvirinimo darbus su jais atlikti efektyviau, kokybiškiau bei greičiau.

Jei vis dar nesate tikri, kuris aparatas jums tinka labiausiai, nedvejokite susisiekti su irankis.eu komanda, kuri mielai jus pakonsultuos ir padės išsirinkti įrenginį.

Suvirinimo įranga, kurią rasite šioje kategorijoje

Šioje kategorijoje rasite ne tik TIG, MIG/MAG, MMA suvirinimo aparatus, tačiau ir visus virinimo darbams reikalingus jų priedus bei atsargines dalis. Taip pat, atliekant suvirinimo darbus, vienas svarbiausių dalykų yra saugumas, todėl šioje kategorijoje rasite suvirinimo skydelius. Irankis.eu galite užsisakykite viską, ko reikia saugiems ir kokybiškiems suvirinimo darbams!