Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 130,00 € - 469,00 €

Oro kompresoriai

Visa tikram meistrui reikalinga pneumatinė įranga ir oro kompresoriai – šioje kategorijoje. Nuo jungčių ir antgalių iki šlifuoklių ir pjoviklių: įsidėkite prekes į krepšelį ir jūsų užsakymą pradėsime vykdyti dar tą pačią dieną. 

Turite klausimų? Tiesiog spustelėkite užklausos mygtuką prie jus dominančios prekės, o mes netrukus susisieksime.

Apie savo parduodamą techniką – žinome viską, tad jūs galite būti tikri, kad gausite tik patikimą informaciją ir atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Oro kompresoriai ir pneumatinė įranga internetu

Pirkti internetu paprasčiau, kai turite visą komandą, pasiruošusią jums padėti.

meistras – meistrui
GARANTUOJAME PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS ĮRANKIUS

skubu, sugedo, nėra laiko?
DURIS ATVERIAME, TELEFONU ATSILIEPIAME, KAI JUMS LABIAUSIAI REIKIA

su mumis paprasta
GARANTINIS REMONTAS? PRIĖMĖME, PATAISĖME, GRĄŽINOME – IR JOKIOS BIUROKRATIJOS.

įranga, dalys, remontas
KLIENTAI PASITIKI KOKYBIŠKAIS METAI IŠ METŲ TARNAUJANČIAIS ĮRANKIAIS

Oro kompresorių bei pneumatinės įrangos panaudojimo galimybės yra plačios. Šie įrenginiai yra reikalingi autoservisuose, ūkio darbuose, gamyklos ar net odontologo kabinete. 

Jei ir jums kasdieniuose darbuose prireikė pneumatinės įrangos, irankis.eu jums siūlo platų oro kompresorių ir pneumatinių įrenginių pasirinkimą.

Kaip veikia oro kompresoriai ir pneumatinė įranga?

Pneumatinė įranga veikia, kai oro kompresorius išstumia suslėgtą orą didele galia, perduodant energiją į įrankį.

Oro kompresorius – tai įrenginys, kuris iš išorės gaunamą orą suspaudžia specialioje talpykloje ir, nuspaudus mygtuką, palenkus svirtelę ar kitaip įjungus prietaisą, išstumia oro srovę su dideliu galingumu. Prie oro kompresoriaus yra jungiami pneumatiniai įrankiai, kurių veikimas ir yra pagrįstas kompresoriaus išstumiamu oru. Taigi oro kompresoriaus pagrindinė funkcija – stipriu slėgiu paduoti orą į pneumatinius įrankius. 

Pneumatiniai įrankiai yra puiki elektrinių ir akumuliatorinių įrankių alternatyva. Pneumatiniai gali būti grąžtai, viniamušiai, kabiamušiai, nupūtikliai, šlifuokliai, poliruokliai, suktuvai bei kiti įvairiems darbams skirti įrankiai. Būtent pneumatiniai įrankiai pasižymi lengvumu, stabilumu bei yra efektyvesni, lyginant su elektriniais ar akumuliatoriniais atitikmenimis. 

Kaip išsirinkti oro kompresorių ir jam tinkamą pneumatinę įrangą?

Pirkdami techniką atkreipkite dėmesį, kad oro kompresoriaus ir pneumatinės įrangos našumas bei slėgis sutaptų.

Nors pasirinkimas platus, o mūsų parduotuvėje galite rasti ne tik kompresorius, įrankius ir įrangą, bet ir kitus reikalingus aksesuarus, pirkti internetu taip pat paprasta kaip ir fizinėje parduotuvėje. 

Oro kompresorių rūšys

Pagal veikimo principą oro kompresoriai gali būti sraigtiniai ir stūmokliniai.

Sraigtiniai oro kompresoriai Stūmokliniai oro kompresoriai
Energijos tiekimas Ilgas nenutrūkstamas Trumpesniais intervalas
Veikimas Tylus Triukšmingas
Mobilumas Nemobilūs Mobilūs
Našumas >1600 l/min <1000 l/min
Išlaidos Daugiau elektros energijos Mažiau elektros energijos

Sraigtiniai oro kompresoriai suspaudžia orą veikiant dviems sraigtams. Įprastai jie naudojami tuomet, kai reikia ilgo ir nenutrūkstamo oro tiekimo. Sraigtiniai oro kompresoriai tarnauja ilgai, jų veikimas tylus, o sunaudojamas elektros energijos kiekis (palyginus su stūmokliniais oro kompresoriais) yra mažesnis. Šį oro kompresorių reikėtų rinktis didelės apimties darbams, kai naudojamų įrenginių suspausto oro poreikis yra virš 1600 l/min. 

Stūmokliniai oro kompresoriai yra naudojami tada, kai oro tiekimo reikia rečiau ir mažesnėmis apimtimis – iki 1000 l/min. Tokie oro kompresoriai dažniausiai yra naudojami nedideliuose autoservisuose. Šie oro kompresoriai yra pigesni, veikia garsiau, tačiau yra mobilūs, tad jų transportavimas iš vienos vietos, į kitą lengvesnis. Dažniausiai naudojamos stūmoklinių kompresorių rūšys yra: netepaliniai oro kompresoriai, tiesioginės pavaros oro kompresoriai, kompresoriai su diržine pavara. 

Pasirinkite našumą ir slėgį

Renkantis oro kompresorių pneumatiniams įrankiams, svarbu atsižvelgti į įrangos našumą bei reikalingą oro slėgį.

Oro kompresoriaus našumas

Svarbu: visada rinkitės didesnio, nei jūsų įrankiams reikalingo, našumo oro kompresorių. Geriausia pridėti 150–200 l/m tam, kad oro kompresoriaus darbas nebūtų perkrautas. Maksimaliai jis turėtų dirbti 70% apkrova. 

Oro kompresoriaus našumas yra skaičiuojamas l/min. Šis dydis nurodo, kiek litrų oro per minutę kompresorius gali išleisti. Kad išsirinktumėte tinkamą kompresorių pneumatiniams įrankiams, svarbu apskaičiuoti, kiek litrų oro per minutę jiems prireiks. Pavyzdžiui, smūginiam veržliasūkiui reikalingos 150 l/min oro sąnaudos, tad įsigykite tokį kompresorių, kurio našumas siekia 200–250 l/min. 

Oro kompresoriaus slėgis

Svarbu: rinkitės oro kompresorių, kurio oro slėgis yra didesnis, nei reikiamas. Jei pneumatiniam įrankiui oro slėgis bus per didelis, kompresoriuje esantys ribotuvai jį sumažins, tačiau, jei slėgio trūks – pneumatiniai įrankiai neveiks.

Dažniausiai slėgis nurodomas barais (bar) arba kg/cm2

Oro kompresoriai ir pneumatinė įranga, kurią rasite šioje kategorijoje

Šioje kategorijoje rasite viską, ko reikia efektyviam darbui pneumatiniais įrenginiais. Visų svarbiausia, rasite didelį kokybiškų oro kompresorių pasirinkimą bei visas reikiamas dalis jiems – jungtis, antgalius, žarnas, oro srauto reguliatorius, filtrus ir kt. Be to, irankis.eu siūlo ir platų pneumatinių įrankių asortimentą – grąžtus, poliruoklius, viniamušius, šlifuoklius bei daugelį kitų pneumatinių įrankių. Atsižvelkite į reikiamus įrenginių parametrus, palyginkite kainas ir užsisakykite pneumatinę įrangą iš irankis.eu.