Filtruoti pagal

Svoris

Svoris

  • 0kg - 45kg

Kaina

Kaina

  • 298,00 € - 980,00 €

Elektros generatoriai

Ūkyje ar statybose – profesionalams ar namų meistrams – įrankiai ir įranga tiems, kas ieško patikimos technikos.

Elektros generatorius tiekia elektros energiją tuomet, kai įprasti šaltiniai yra nepasiekiami. Generatoriai gali būti naudojami statybvietėse, ūkyje ar tiesiog buityje – dirbant garaže, kieme, sandėlyje. Šis prietaisas praverčia ir ilgoje kelionėje į gamtą.

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Elektros generatoriai internetu

Dauguma elektros generatorių yra dideli ir sunkūs, todėl užsisakyti internetu ir gauti prekę tiesiai į namus yra puikus pasirinkimas, jei nenorite švaistyti laiko ir energijos fizinėse parduotuvėse.

meistras – meistrui
GARANTUOJAME PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS ĮRANKIUS

skubu, sugedo, nėra laiko?
DURIS ATVERIAME, TELEFONU ATSILIEPIAME, KAI JUMS LABIAUSIAI REIKIA

su mumis paprasta
GARANTINIS REMONTAS? PRIĖMĖME, PATAISĖME, GRĄŽINOME – IR JOKIOS BIUROKRATIJOS. įranga, dalys, remontas KLIENTAI PASITIKI KOKYBIŠKAIS METAI IŠ METŲ TARNAUJANČIAIS ĮRANKIAIS

įranga, dalys, remontas
KLIENTAI PASITIKI KOKYBIŠKAIS METAI IŠ METŲ TARNAUJANČIAIS ĮRANKIAIS

Irankis.eu elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti benzininių ir dyzelinių elektros generatorių, palyginti jų kainas ir technines savybes. Jei norite pasiteirauti apie prekę, spustelėkite prie jos esantį užklausos mygtuką ir mes su jumis susisieksime.

Kaip išsirinkti elektros generatorių?

Rinkdamiesi elektros generatorių, įvertinkite jo galią, kiek laiko nenutraukiamai jį naudosite, koks triukšmo lygis yra jums priimtinas ir koks kuro tipas jums tinkamesnis.

- Galia

Kone pagrindinis aspektas renkanti elektros generatorių yra jo galingumas. Dažniausiai galingesni generatoriai naudojami statybų darbuose, o silpnesni tinka asmeniniam naudojimui buityje. 

Kad žinotumėte, kokio galingumo generatoriaus jums reikės, bent apytiksliai apskaičiuokite visų prietaisų galią, kurie vienu metu naudos elektros generatoriaus tiekiamą energiją. Didesniems poreikiams vertėtų rinktis elektros generatorių ne mažesnio nei 800 kW galingumo. 

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į elektros generatoriaus fazes. Jie gali būti vienfaziai arba trifaziai. Vienfaziai generatoriai labiau tiks buityje ir tiems atvejams, kai elektros energijos nereikia labai daug. Trifaziai generatoriai dažniausiai naudojami konkrečiai įrangai, kuriai reikalinga trifazė srovė. Jie yra didelės galios ir labiau tinkami daugiau elektros reikalaujantiems darbams. 

- Naudojimo laikas

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kiek laiko nenutraukiamai naudosite elektros generatorių. Generatoriai tarpusavyje skiriasi naudojimo laiko trukme. Įprastai, intensyviam, ilgalaikiam naudojimui labiau tinkami yra dyzeliniai elektros generatoriai, o benzininiai – ne kasdieniam, retam ar laikinam naudojimui.

- Triukšmo lygis

Jei generatorių naudosite buityje, namų aplinkoje ar išvykose, stovyklavietėse patartina rinkti tyliaeigį elektros generatorių. Kalbant apie generatoriaus variklį, benzininiai elektros generatoriai skleidžia mažiau triukšmo, nei dyzeliniai elektros generatoriai. 

- Variklio naudojamas kuras

Elektros generatoriai skiriasi ir savo varikliais bei jų naudojamu kuru. Jie gali būti benzininiai arba dyzeliniai.

Dyzeliniai elektros generatoriai Benzininiai elektros generatoriai
Garsas Tylus Triukšmingas
Naudojimo trukmė ilgesnis nepertraukiamas trumpesnis nepertraukiamas
Galia Galingesni Silpnesni
Veiklos intensyvumas Daugiau energijos Mažiau energijos
Priežiūros išlaidos Mažesnės (neturi karbiuratoriaus ir uždegimo žvakių) Didesnės
Veikimas Ilgaamžiai (<30 000 val.) Ne tokie ilgaamžiai (<10 000 val.)
Tipas ilgiau galioja, ne toks degus degesnis, todėl reikalauja atsakingų laikymo sąlygų, trumpesnis galiojimo laikas
Ekonomiškumas Energetiškai ekonomiškesni, sudegina mažiau kuro Sudegina daugiau kuro, ne toks ekonomiškas

Elektros generatoriai, kuriuos rasite šioje kategorijoje

Irankis.eu – platus dyzelinių ir benzininių elektros generatorių pasirinkimas. Šioje kategorijoje rasite trifazių, vienfazių elektros generatorių, veikiančių tyliau ar garsiau, labiau tinkamų buičiai ar darbui. Čia taip pat nesunkiai palyginsite elektros generatorių kainas bei techninius parametrus. Jei, vis tik, išsirinkti bus sunku, mūsų komanda visuomet pasiruošusi padėti. Susisiekite su mumis skambučiu, žinute ar elektroniniu paštu ir mes jums padėsime rasti tai, ko ieškote.