Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 43,00 € - 80,00 €

Elektriniai vandens siurbliai

Ūkyje ar statybose – profesionalams ar namų meistrams – įrankiai ir įranga tiems, kas ieško patikimos technikos.

Elektriniai vandens siurbliai padės atsikratyti vandens pertekliaus, perkelti vandenį iš vienos vietos į kitą, instaliuoti laistymo sistemas. Tai elektra varomas mechaninis prietaisas. Pasirinkite sau tinkamą siurblį pagal galingumą, dydį ir kitas savybes – įsidėkite prekę į krepšelį, o jūsų užsakymą pradėsime vykdyti dar tą pačią dieną.

Turite klausimų? Tiesiog spustelėkite užklausos mygtuką prie jus dominančios prekės ir mes netrukus susisieksime.

Mūsų komandoje dirba meistrai, kurie apie parduodamą techniką – žino viską, tad jūs galite būti tikri, kad gausite tik patikimą informaciją ir atsakymus į jums kylančius klausimus.

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Elektriniai vandens siurbliai internetu

Užsisakyti elektrinį vandens siurblį internetu – paprasta ir greita. Irankis.eu parduotuvėje nesunkiai palyginsite elektrinių vandens siurblių technines savybes bei kainas.

meistras – meistrui
GARANTUOJAME PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS ĮRANKIUS

skubu, sugedo, nėra laiko?
DURIS ATVERIAME, TELEFONU ATSILIEPIAME, KAI JUMS LABIAUSIAI REIKIA

su mumis paprasta
GARANTINIS REMONTAS? PRIĖMĖME, PATAISĖME, GRĄŽINOME – IR JOKIOS BIUROKRATIJOS. įranga, dalys, remontas KLIENTAI PASITIKI KOKYBIŠKAIS METAI IŠ METŲ TARNAUJANČIAIS ĮRANKIAIS

įranga, dalys, remontas
KLIENTAI PASITIKI KOKYBIŠKAIS METAI IŠ METŲ TARNAUJANČIAIS ĮRANKIAIS 

Viskas apie elektrinius vandens siurblius

Elektriniai vandens siurbliai yra varomi elektra. Siurblyje elektros energija yra paverčiama mechanine energija, kuri pumpuoja vandenį.

Elektriniai vandens siurbliai gali būti paviršiniai, t.y. statomi sausoje vietoje, arba panardinami į vandenį. Panardinami elektriniai vandens siurbliai dažniausiai naudojami pumpuoti vandeniui iš gręžinių ar šulinių, o paprastam vandens tiekimui sode ar norint skirstyti vandenį talpyklose geriausiai tinka paviršiniai siurbliai.

Panardinami elektriniai vandens siurbliai pagal paskirtį yra skirstomi į drenažinius, fekalinius ir giluminius. 

Drenažiniai elektriniai vandens siurbliai daugiausiai yra skirti nusausinimui. Jie yra pritaikyti švariam ir neužterštam vandeniui ir gali nusausinti užlietą patalpą arba, kaip indikuoja pavadinimas, daryti drenažą – pašalinti perteklinį vandenį iš lauko, sodo ar daržo. 

Fekaliniai elektriniai vandens siurbliai yra skirti pumpuoti didelio užterštumo vandenį. Juose yra komplektuojamas smulkintuvas, kuris padeda išskaidyti užteršto vandens priemaišas. Tai puikus sprendimas sode ar name, kuris nėra prijungtas prie centralizuotos nuotekų sistemos. 

Giluminiai elektra varomi vandens siurbliai daugiausiai yra skirti pumpuoti gėlą vandenį iš šulinio ir gręžinio. Šių siurblių didžiausias privalumas – efektyvus veikimas net ir dideliame gylyje. Jie taip pat atsparūs mineralinių ir kietųjų dalelių priemaišoms. 

Elektrinių vandens siurblių privalumai

Lyginant su benzininiais, elektriniai siurbliai yra:

  • kompaktiškesni
  • tylesni
  • ekonomiškesni
  • pigesni
  • mažesnių išlaikymo kaštų

Ką apgalvoti, renkantis elektrinį vandens siurblį?

Vandens siurblį rinkitės įvertinę planuojamo pumpuoti vandens švarumą, temperatūrą, reikalingą siurblio našumą ir mobilumą, bei tai, kokiu atstumu nutolęs elektros energijos šaltinis.

Kokį vandenį ketinate pumpuoti?

Jei vanduo, kurį ruošiatės elektriniu vandens siurbliu pumpuoti yra smarkiai užterštas, rinkitės fekalinį elektrinį vandens siurblį. Jei vanduo yra su mineralais ir kietųjų dalelių priemaišomis, jums reikės giluminio vandens siurblio, o jei pumpuojamas vanduo bus švarus, galite rinktis drenažinį vandens siurblį. 

Kokios temperatūros vanduo bus pumpuojamas?

Skirtingi elektriniai vandens siurbliai turi skirtingą skysčio temperatūros limitą. Jeigu pumpuosite per šaltą ar per karštą vandenį, įrenginys veiks netinkamai. Prie kiekvieno vandens siurblio galite matyti, kokia yra vandens temperatūros riba. 

Kokio efektyvumo vandens siurblio ieškote?

Elektrinio vandens siurblio efektyvumas yra matuojamas litrais per valandą. Taigi svarbu bent apytiksliai apskaičiuoti, kiek litrų vandens per valandą jums reikės išpumpuoti, kad pasirinktumėte optimaliausią variantą.

Kokiu atstumu bus elektros energijos šaltinis?

Renkantis elektrinį vandens siurblį šis rodiklis itin svarbus. Prie kiekvieno elektrinio vandens siurblio techninių savybių yra pažymimas ir kabelio ilgis, tad svarbu apsvarstyti, kaip toli nuo elektrinio vandens siurblio bus elektros energijos šaltinis ir kokio ilgio laido prireiks.

Kiek svarbus yra elektrinio vandens siurblio mobilumas?

Nors elektriniai vandens siurbliai yra daug kompaktiškesni ir lengvesni nei benzininiai vandens siurbliai, jų svoris taip pat gali būti įvairus. Jeigu siurblį teks dažnai naudoti, perkelti iš vienos vieto į kitą, geriau rinkitės lengvesnį ir mobilesnį prietaisą. 

Elektriniai vandens siurbliai, kuriuos rasite šioje kategorijoje

Šioje kategorijoje tikrai atrasite savo poreikius atitinkantį elektrinį vandens siurblį. Irankis.eu asortimente – užterštam ir švariam vandeniui skirti panardinami bei paviršiniai siurbliai. Čia taip pat rasite tiek silpnesnių, buitinius poreikius atitinkančių, tiek galingesnių, pramonėje naudojamų vandens siurblių. Jei žinote savo poreikius, išsirinkti nebus sunku – irankis.eu lengvai palyginsite ne tik elektrinių vandens siurblių kainas, tačiau ir technines specifikacijas (galingumą, efektyvumą, svorį, kabelio ilgį ir kt.). Jei kyla klausimų, susisiekite su mūsų komanda.