Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 4,00 € - 10,00 €

Krūmapjovių - trimerių žoliapjovių atsarginės dalys

Gražus ir sutvarkytas kiemas – kiekvieno namų savininko džiaugsmas, bet nėra nieko nemaloniau, kai pasiraitojus rankoves ir kibus į darbą neužsiveda žoliapjovė. Net ir geriausia sodo technika genda, prireikia pakaitinių dalių. Tam, kad viskas veiktų tinkamai, irankis.eu siūlo platų atsarginių žoliapjovių, krūmapjovių–trimerių dalių asortimentą.

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Krūmapjovių–trimerių žoliapjovių atsarginės dalys internetu

Pirkti internetu – ypač paprasta, nes mūsų komanda yra pasiruošusi padėti ir pakonsultuoti jus jums patogiu metu, o įsigyti prekę – užteks kelių mygtukų paspaudimų. Įrankius, esančius sandėlyje jau kitą dieną pristatysime jums.

Įrankis.eu dirba meistrai, kurie apie parduodamą techniką – žino viską, tad jūs galite būti tikri, kad gausite tik patikimą informaciją ir atsakymus į jums kylančius klausimus.

meistras – meistrui
GARANTUOJAME PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS ĮRANKIUS

skubu, sugedo, nėra laiko?
DURIS ATVERIAME, TELEFONU ATSILIEPIAME, KAI JUMS LABIAUSIAI REIKIA

su mumis paprasta
GARANTINIS REMONTAS? PRIĖMĖME, PATAISĖME, GRĄŽINOME – IR JOKIOS BIUROKRATIJOS.

įranga, dalys, remontas
KLIENTAI PASITIKI KOKYBIŠKAIS METAI IŠ METŲ TARNAUJANČIAIS ĮRANKIAIS

Šioje elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti visas krūmapjovių atsargines dalis, palyginti kainas ir technines savybes. Jei norite pasiteirauti apie prekę, spustelėkite prie jos esantį užklausos mygtuką ir mes su jumis susisieksime.

Kodėl krūmapjovės–trimeriai žoliapjovės genda? 

Krūmapjovės–trimeriai ir žoliapjovės, skirtos prižiūrėti augmeniją, yra naudojamos labai dažnai, todėl jų dalys dėvisi ir genda. 

Viena dažniausių trimerio gedimo priežasčių – užsikimšusi kuro sistema. Trimerio karbiuratorius arba oro filtrai dažnai užsikemša dėl kure pasitaikančių šiukšlių ir nuosėdų, kurias sudėtinga pastebėti. Pavyzdžiui, jei laikote kurą netinkamoje plastmasinėje taroje, laikui bėgant ji lydosi ir kure palieka plika akimi nematomas nuosėdas. Kad taip nenutiktų, kurą laikykite tik tam skirtoje taroje bei visuomet atsižvelkite į kuro galiojimo laiką.

Kiti galimi trimerio gedimai ir jų priežastys:

- Neužsiveda trimerio variklis

Jei neužsiveda trimerio variklis, patikrinkite uždegimo žvakes bei oro filtrus: jie gali būti užsiteršę ar kitaip susidėvėję. Taip pat jums gali prireikti pakeisti trimerio užvedimo starterį arba karbiuratorių. 

- Trimerio variklis pulsuoja

Jei variklis pulsuoja, pamėginkite nuvalyti arba pakeisti uždegimo žvakes. Jei ir tai nepadės, problema vėl gali slypėti karbiuratoriuje ar jo kuro mišinyje. 

- Trimeris nebeveikia visu pajėgumu

Dėl to gali būti kaltos susidėvėjusios uždegimo žvakės arba užsiteršę oro filtrai. Pamėginkite juos pakeisti naujais.

Kokiomis pakaitinėmis dalimis reikėtų apsirūpinti?

Jei šia sodo technika naudojatės labai dažnai, tai nuolatinis jūsų darbo įrankis ir norite visuomet būti užtikrinti, kad krūmapjovė–trimeris veiks tinkamai, nelaukite, kol trimeris suges, bet pasirūpinkite atsarginėmis jo dalimis iš anksto. Jums gali būti reikalingos šios pakaitinės trimerių dalys:

  • Trimerio karbiuratorius,
  • Trimerio pjovimo galvutė,
  • Trimerio apsauga,
  • Trimerio peiliai ar peilių laikiklis,
  • Trimerio kuro žarnelė ar bakas, 
  • Trimerio starteris, 
  • Trimerio diskai. 

Krūmapjovių–trimerių žoliapjovių atsarginės dalys, kurias rasite šioje kategorijoje

Irankis.eu krūmapjovių–trimerių žoliapjovių atsarginių dalių kataloge – daugelis reikalingiausių trimerio dalių. Čia rasite trimerio užvedimo starterį, pjovimo galvutę, diskus, karbiuratorius, kuro bakelį, trimerio apsaugas, kuro įpurškimo žarnelę, ar peilių laikiklį. Visos šios atsarginės krūmapjovių dalys – patikimos kokybės už prieinamą kainą. Jei radote dalį, kurios ieškojote, internetu ją galėsite įsigyti greitai ir lengvai.